Projekt „Ukliďme si svět“

Jedná se o soutěžní projekt sběru vysloužilých elektrických spotřebičů – všech, které se dají zapojit do zásuvky nebo fungují na baterie s výjimkou televizorů a monitorů.

V rámci podpory environmentální a ekologické výchovy se naše škola rozhodla do II. ročníku tohoto projektu zaregistrovat. Registrace proběhla dne 19.4. 2008. Byl nám doručen sběrný koš s bagem, který je pro sběr spotřebičů určen.

V minulém ročníku se naše škola umístila na 43. místě s 255 kilogramy použitých spotřebičů, což je na žáka 0,50 kg spotřebičů.

Od září letošního školního roku vstoupila soutěž do III. ročníku. Žáci jednotlivých tříd byli s projektem seznámeni prostřednictvím koordinátora EVVO a plakátů umístěných v prostorách školy a dílen.

Plakát ke stažení v PDF