Klientská zóna pro ubytované hosty

Pro přístup použijte emailovou adresu kterou jste uvedli při registraci pobytu. K získání hesla použijte funkci pro zapomenuté heslo.

Přihlášky ke stažení

Domov mládeže K Nemocnici

Pro zobrazení celé mapy klikněte

Nachází se přímo v centru města, poblíž pěší zóny. Kromě služeb ubytování a stravování je v budově k dispozici tělocvična.

Domov mládeže Sítná (GDM)

Pro zobrazení celé mapy klikněte

Nachází se v poklidné části města, přibližně 2 km od centra. Co se zájezdů týče, je jeho umístění dobrým výchozím bodem pro návštěvu Prahy, hradů Karlštejn, Křivoklát, Památníku v Lidicích a dalších míst Středočeského kraje.

Pro pracovníky firem není zanedbatelným faktem vzdálenost od průmyslové zóny Kladna.

Studenti VŠ ocení blízkost školy ( asi 10 minut chůze ).

V samotné budově můžeme zájemcům kromě celoročního ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích nabídnout i stravování a to formou obědů, pro zájezdy pak formou snídaně, polopenze, plné penze (viz stravování). Dále je v budově k dispozici kiosek s občerstvením . Ubytovaní mají také k dispozici prádelnu pro veřejnost. V poslední době lze využít i multifunkční hřiště určené pro sporty jako je tenis, košíková, volejbal, hokejbal, fotbal.

Ubytování pro žáky a studenty

Prezentace domova mládeže

DM K Nemocnici nabízí žákům a studentům:

• ubytování v DM, který se nachází v centru města s dobrou dostupností autobusové i vlakové dopravy
  • ubytování pro SŠ studenty ve dvou až čtyřlůžkových pokojů, kde část pokojů má vlaastní sociální zařízení
  • ubytování pro VŠ studenty v jedno až dvoulůžkových pokojích se společným soc. zařízením
  • k dispozici je jídelna, klubovny, studovna, vlastní tělocvična, přístup na internet
  • na každém patře je vybavená kuchyňka (sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), k dispozici jsou i lednice a věci denní potřeby
  • chodby DM jsou monitorovány kamerovým systémem

Ubytování pro veřejnost

Oba DM nabízejí cenově dostupné celoroční ubytování vhodné pro:

• jednotlivce