Informace o oboru Bezpečnostně právní činnost

Vážení rodiče a milí uchazeči,

čas běží a my již dnes (18. 2. 2019) bohužel víme, že schvalování oboru 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost nebude do termínu odevzdání Vaší přihlášky na střední školu (1. 3. 2019) dokončeno. Vážíme si Vašeho zájmu o naši školu a obor, který v regionu žádná jiná škola nenabízí, ale s ohledem k jednotným přijímacím zkouškám do maturitních oborů musíme přijímání přihlášek do tohoto oboru pozastavit. Pro Vás, uchazeče, to znamená podat přihlášku do jiného maturitního oboru, a zajistit si tak možnost zúčastnit se obou termínů přijímacích zkoušek (12. a 15. 4. 2019) a využít započítávání lepšího výsledku z jednotlivých testů z ČJL a MAT do celkového hodnocení přijímacího řízení.

Schvalovací řízení dál běží, v okamžiku jeho ukončení Vás budeme informovat a v případě jeho schválení okamžitě vyhlásíme v souladu se školským zákonem přijímací řízení do tohoto oboru. Vy tak budete mít možnost odevzdat zápisový lístek rovnou do tohoto oboru (pokud bude obor schválen do 14. 5. 2019), popř. později požádat o přestup do tohoto oboru ke dni 1. 9. 2019. O všech novinkách o oboru 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost Vás samozřejmě budeme ihned informovat nejen zde na našich webových stránkách v menu Aktuality a Uchazeč, ale v případě, že jste nám na sebe zanechali kontakt, i osobně.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale jsme vedeni snahou otevřít tento na trhu práce žádaný obor již pro příští školní rok a množství povolení, termínů, smluv a schválení se občas staví proti nám.