Veletrhy vzdělávání

Ve školním roce 2020/20201 jsou dočasně z důvodu pandemie COVID-19 zrušeny všechny konané akce.

Veletrh celoživotního vzdělávání (Kladno)

Ve dnech 9. a 10. října 2018 měli žáci devátých tříd možnost navštívit přehlídku středních škol pořádanou Domem kultury Kladno a Statutárním městem Kladnem na Sítné v Kladně. Naše škola se prezentovala výstavou prací našich žáků (strojních, stavebních i elektro oborů) a nabídkou vzdělávání v široké škále učebních i maturitních oborů. Součástí byly i ukázky mimoškolní technické i sportovní činností. Prezentace naší školy pokračuje akcemi ve škole – dny otevřených dveří.

19.ročník Přehlídky středních škol a učilišť (Rakovník)

ÚŘAD PRÁCE ČR, kontaktní pracoviště v Rakovníku pořádal 19.ročník Přehlídky středních škol a učilišť, který se konal v Kulturním centru v Rakovníku ve středu 13. listopadu 2013. Prostřednictvím prezentace získali žáci základních škol osobní kontakt s učiteli a studenty každé dané střední školy, přehled o vyučovaných oborech formou ústní informace a informačních letáčků.