Srdíčkový den

Významná je mnoholetá spolupráce s Občanským sdružením Život dětem. Žáci se 3x ročně účastní tzv. Srdíčkového dne. Pomáhají při prodeji magnetek, odznáčků, samolepících bločků apod. Koupí těchto předmětů lidé přispějí na dětská oddělení nemocnic v ČR, dále na dětská zařízení, která se starají o nemocné, opuštěné a handicapované děti a to na nákup přístrojové a zdravotnické technologie. Občanské sdružení také podporuje vzdělávání dětí.

Dne 21. března 2017 se opět žáci naší školy zúčastnili charitativní sbírky „Srdíčkový den“. Naše škola získala za prodej předmětů s logem Život dětem finanční částku 9 151 Kč. Částka bude použita na pomoc dětem se závažnými onemocněními, které jsou odkázány stabilně na domácí péči svých rodičů, zejména maminek, a to na zakoupení různých rehabilitačních a zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků apod. k usnadnění jejich nezbytné celodenní péče, kterou jejich stav vyžaduje.